מקלחונים לפי מידה

slide-2

בשנים האחרונות אנו יכולים לעצב את הבית ככל העולה על רוחנו. כמובן שהדבר היה אפשרי גם לאורך השנים, אולם כיום אנו נמצאים בתקופה שבה העיצוב אינו חייב להיות רק אסתטי או רק פונקציונלי, אלא יש את האפשרות דווקא לעצב את הבית כולו, או רק חלקים ממנו, באופן משולב. אחד התחומים הבולטים ביותר הוא חדר האמבטיה וליתר דיוק – המקלחון.

המקלחון הוא המצאה מרשימה ומאוד איכותית שבאה לתת מענה למספר צרכים שאנו חווים אותם בבית שלנו. מצד אחד, המקלחון מאפשר לנו להתקלח בצורה נעימה ומצד שני בצורה מאוד יעילה. בנוסף, המקלחון אינו מצריך מאתנו להשתמש בהרבה מים כמו באמבטיה (אם התכנית היא למלא אותה) וכמובן שעניין המחיר הוא ללא ספק נושא חשוב למדי.

מה שיפה בעולם המקלחונים היום הוא שניתן להתאים לכל אחד ואחת את המקלחון המושלם והדבר יכול לבוא ליד ביטוי גם מחיר, גם בעיצוב וכמובן שגם בגודל. לכל אחד יש את חדר האמבטיה שלו ולכל אחד יש את המקום האפשרי להתקנת מקלחון. צריך לזכור כי התקנת מקלחון אינה מורכבת כל כך, אך עדיף מאוד שיבצע אותה איש מקצוע, כדי לקבל את המוצר הטוב ביותר.

כאשר אנחנו מזמינים מקלחון, צריך לדעת מהו הגודל של המוצר. מקלחונים מתחילים בגודל של 80*80 ויכולים להמשיך ולגדול. צריך לזכור כי מקלחון טוב הוא תמיד סימטרי ויכול להיסגר לאחר שנכנסים אליו ובכך מונע זליגת מים תוך כדי מקלחת. לא צריך לקנות מקלחון רק במידה מסוימת, אלא קיימת האפשרות דווקא למצוא את מה שרוצים ולהתאים את המידה ולמה שקיים במקלחת אצלנו. אם אנחנו צריכים לשפץ חדר מקלחת קטן, יכול להיות שמקלחון 90*90 לא יתאים, אלא צריך לקחת את הקטן יותר ובהחלט קיימת גם אפשרות הפוכה.

את המידות כדאי לדעת מבעוד מועד, על מנת שניתן יהיה להתאים את המקלחון מהדגם שרוצים בדיוק על פי המידה הנדרשת. כך אפשר לעצב את חדר האמבטיה בדיוק כמו שרוצים וליהנות מחוויה מדהימה של מקלחת איכותית לאורך שנים רבות ומפנקות.