מקלחונים מחירים

slide-3

בשנים האחרונות אנו עדים להתפתחות מאוד גדולה של תחום המקלחונים. מדובר בפתרון מאוד נוח לכל מי שרוצים לעצב את חדר המקלחת שלהם בצורה הטובה ביותר ואין להם צורך באמבטיה. המקלחון הוא גם מוצר שמאוד מתאים לסגנון המקלחת הישראלי ולו משום שאין באמת צורך למלא אמבטיה וכמובן שהחיסכון במים הוא חלק בלתי נפרד מהשגרה היום יומית שלנו. צריך גם לזכור כי לאורך השנים התפתח תחום המקלחונים באופן מרשים גם מבחינה טכנולוגית והתאמת הנדסת האנוש נוחה יותר לכל מי שמבקשים להתקלח, בין אם מדובר על מקלחת זריזה ובין אם מדובר על מקלחת ארוכה יותר, מרגיעה יותר.

לכן, כאשר רוצים לבחור את המקלחון המתאים ביותר, יש לבחון מספר פרמטרים שיכולים להתאים עבורנו, כמו הגודל של המקלחון, כמו סוג החומרים שמהם הוא עשוי ( זכוכית, פלסטיק וכיו"ב') וכמובן גם המחירים. ישנם טווחי מחירים נרחבים למדי בעולם המקלחונים והשאלה היא כמה גם רוצים להשקיע. ניתן לרכוש מקלחון בכמה מאות שקלים וניתן לרכוש אחד גם בכמה אלפים. הכל שאלה של סגנון, של אביזרים נלווים וגם יכולת כלכלית.

היום יש את האפשרות להשוות מחירים. בהחלט צריך לדעת כמה עולה המקלחון שחושבים עליו, אבל בין אם מדובר על סקר שוק של מספר מקומות ובין אם מדובר על יתרונות וחסרונות של מספר דגמים באותו המקום, עדיין צריך לדעת קצת יותר מה אומר כל מקלחון, מה המחיר מגלם וכמובן האם הוא שווה את זה. נושא השווי הוא טיפה מורכב משום שהמחיר באמת יכול לגלם בתוכו מרכיבים רבים ועבור כל אחד ואחת למקלחון מסוים יכול להיות ערך מוסף שרק הם רואים את זה ולכן המחיר הוא עניין שיש לבדוק אותו מול היועץ, מול איש השיווק ובהחלט ניתן לומר שאנשי המקצוע יכולים להתאים עבור כל אחד ואחת מאתנו.

המחירים של המקלחונים גם יכולים להשתנות. יש את האפשרות תמיד לראות כיצד מתאימים את המחיר יותר לכיס הלקוח וזאת על מנת שהבחירה במקלחון תהיה הנכונה ביותר. מקלחון טוב הוא מקלחון ששווה לקנות.